Foreo

Realizácia:

október 2020 – október 2021

Služby:
  • Produktové PR

O klientovi

FOREO je popredná švédska kozmetická spoločnosť, ktorá prináša nový štandard krásy a zdravia v oblasti starostlivosti o pleť. Filozofia značky vychádza z presvedčenia, že pokiaľ sa človek cíti skvelo, potom aj skvelo vyzerá. Svojim zákazníkom ponúka inovačné spôsoby pre starostlivosť. V súčasnosti pôsobí na 77 trhoch po celom svete. Značku reprezentujú mnohé svetové celebrity aj influenceri, najmä na svojich sociálnych sieťach prostredníctvom väčších aj menších kampaní.

Náš cieľ

Ešte donedávna na Slovensku poznal značku FOREO len málokto, zväčša len odborníci z beauty segmentu. Našou úlohou sa teda stalo „vyrozprávať“ príbeh značky FOREO, a to kreatívnym spôsobom. 

Vďaka technologickému pokroku, ktorý neobišiel ani kozmetický priemysel, sme sa snažili vybudovať komunitu, ktorá si zakladá na kvalitných a udržateľných produktoch. Zameriava sa predovšetkým na oblasť skincare, ale aj dentálnu hygienu, pričom kladie dôraz aj na atraktívny dizajn smart produktov.

Komunikovali sme najmä benefity používania produktov FOREO v spojitosti s efektívnymi účinkami, a tiež výhodné investície do produktov z hľadiska dlhodobého využívania. Prioritne sme tvorili produktové PR, no časom sme však chceli do celého konceptu vniesť aj prínosné témy, na ktorých sme sa podieľali aj v spolupráci s odborníkmi z oblastí psychológie či dermatológie. Ako nám ukázali aj samotné monitoringy, práve tieto výstupy zaznamenali výraznejší úspech na ženských onlinových portáloch, ale aj v printe. 

Naše aktivity

  • Preklad a príprava tlačových materiálov, tlačových správ, vlastných textov, zaujímavých tipov pre médiá z oblasti smart & beauty a ich distribúcia
  • Rešerš vhodných médií a tém, hľadanie mediálnych príležitostí, nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s jednotlivými médiami (media relations)
  • Poskytovanie podkladov a fotomateriálu jednotlivým médiám
  • Kreatívny sampling pre vybrané médiá
  • Súťaže pre čitateľov

Zaujali vás naše riešenia?

Kontaktujte nás

Kontakt