LAUFEN / Jika

Realizácia:

marec 2022 – súčasnosť

Služby:
  • Produktové PR

O klientovi

LAUFEN je švajčiarska spoločnosť vytvárajúca produkty, ktoré z vody robia nie len úžitkový zdroj, ale demonštrujú jej krásu. V Českej republike pôsobí od roku 1 999. Na lokálnom trhu zastupuje značky Laufen, Jika a Roca. Ponúka rôzne produkty kúpeľňového vybavenia v jednotlivých kúpeľňových sériách, ktoré vytvárajú v spolupráci s renomovanými dizajnérmi. Každá séria je preto veľmi špecifická a nájde si svojho obdivovateľa. Osobitnosť tradičnej švajčiarskej značky sa odráža hlavne v symbióze dizajnu, kvality a funkčnosti.

Náš cieľ

Naším hlavným cieľom je informovanie zákazníkov o aktuálnej ponuke produktov a novinkách v produktovom portfóliu. Prostredníctvom médií sa snažíme komunikovať témy, ktoré sa opierajú napríklad aj o praktické rady na údržbu kúpeľní ako aj ich udržiavanie, ekologické možnosti kúpeľňového vybavenia a úsporu vody, ale aj domáci wellness či osobitý originálny dizajn šitý na mieru.

Naše aktivity

  • Preklad a príprava tlačových materiálov, tlačových správ, vlastných textov, zaujímavých tipov pre médiá z oblasti bývania, zariaďovania a ich distribúcia
  • Rešerš vhodných médií a tém, hľadanie mediálnych príležitostí, nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s jednotlivými médiami (media relations)
  • Poskytovanie podkladov a fotomateriálu jednotlivým médiám

Projekt realizujeme v spolupráci s českou agentúrou KNOWCOMM.

AVE hodnota: 53 965 €

Výstupy: 53 článkov, 36 online, 17 print

 

 

Spolupráca v číslach

53

ČLÁNKOV

36

ONLINE VÝSTUPOV

17

PRINTOVÝCH VÝSTUPOV

Zaujali vás naše riešenia?

Kontaktujte nás

Kontakt