ASKO

Realizácia:

20199 - súčasnosť

Služby:
  • Korporátne PR
  • Produktové PR

Naše aktivity

Okrem prekladov a samotnej prípravy tlačových materiálov a ich distribúciou, sa tiež primárne zameriavane na tvorbu vlastných textov a článkov. To v sebe zahŕňa dôkladný a aktívny rešerš vhodných médií vzhľadom na oblasť či tematiku, media relations s preferovanými aj s novými typmi médií a v neposlednom rade - kreativitu. S vybranými médiami denno-denne komunikujeme mnoho nápadov a možnosti spolupráce tak, aby boli spokojné všetky strany. 

Pri tejto aktivite často naberá komunikácia s médiami celkom iný rozmer. Je potrebné sa koncentrovať na danú oblasť a o to, ako to podať čo najefektívnejšie. Kreativite sa naozaj medze nekladú, čo sa ukazuje aj v prípravách zaujímavých a pútavých textov. 

Pri tejto činnosti tiež spolupracujeme s odborníkmi zo sféry domácnosti a bývania, pričom výsledok prinesie nielen prehľad najnovších trendy kúskov. Čitatelia nájdu v článkoch časti od praktických rád, ako zariadiť váš domov či záhradu, cez koncepty kuchýň až po účelné rady, čo nesmie chýbať v izbe školáka. Spolupracujeme individuálne, v tíme alebo aj s médiami. Aj preto sa na moment musíme stať „odborníkmi“ na dizajn, architektúru či mať vycibrený aj vkus.  Pracujeme s originálnymi fotografiami, kde mnohokrát spájame možné s nemožným, a na konci sa potom tešíme z vydareného výsledku. Vymýšľame nové témy či už podľa ročných období, sviatkov alebo štýlu a následne pripravujeme podklady. 

Projekt realizujeme v spolupráci s českou agentúrou KNOWCOMM.

AVE hodnota: 2 368 420 €

Výstupy: 938 článkov,  406 online, 532 print

Zaujali vás naše riešenia?

Kontaktujte nás

Kontakt