KETO DIET Zuzana Vačková

Realizácia:
Služby:
  • Influencer marketing & PR

O klientovi

KetoDiet je komplexný program na chudnutie poskytujúci nielen produkty, ale aj odborné poradenstvo prostredníctvom svojich výživových poradcov, diétnych koučov a trénerov. Naším cieľom bolo formou edukácie  a životného nastavenia predstaviť iné možnosti chudnutia a udržania zdravého životného štýlu. 

Naše aktivity

Ambasádorka značky Zuzana Vačková

Zuzana veľmi známa herečka, pedagogička a v neposlednom rade influencerka či youtuberka. Usmiata, ale rozvážna žena v najlepších rokoch, ktorá vie, čo chce. V období, kedy sme ju v mene nášho klienta KetoDiet oslovili, bolo jej cieľom schudnúť. Verejne komunikovala, že v jej veku to nie je vôbec jednoduché a nejde to bez „jojo“ efektu. Spolupráca bola veľmi príjemná, profesionálna a trvala v rokoch 2018 –2019. Stala sa súčasťou značky a profesionálne ju prezentovala či už na svojich sociálnych sieťach, v médiách alebo na našich eventoch. Vďaka tejto spolupráci sme dokázali vytvoriť synergiu sociálnych sietí a offline médií, zameraných predovšetkým na lifestyle. Veľký úspech mali taktiež eventy klienta, kde bola Zuzka hosťom, ako napríklad Zdravé Vianoce alebo Letný relax. 

Event: Zdravé Vianoce

V spolupráci s klientom KetoDiet sme usporiadali event v priestoroch školy varenia Chef parade. Na miesto boli pozvané redaktorky, ktoré si mohli uvariť zdravšie vianočné menu spolu s ambasádorkou značky–známou herečkou Zuzanou Vačkovou. Zámerom eventu bolo ukázať možnosť zdravšieho stravovania aj počas vianočného obdobia, kedy si ľudia radi doprajú hojnosti v podobe chutného jedla. Eventu sa tiež zúčastnila aj výživová poradkyňa a diétna koučka Martina Dvořáková, ktorá odprezentovala výživovú stránku zdravšieho stravovania.

Event: Balans joga

Cvičenie jogy na Nábreží M.R. Štefánika pri nákupnom centre Eurovea v Bratislave prebiehalo v mesiacoch júl – august pravidelne každý utorok ráno. Do projektu sme sa zapojili s hlavnou myšlienkou a to šíriť povedomie o značke medzi športovo aktívnymi ľuďmi. Daný projekt sa nám veľmi páčil. Na mieste sme mali stánok s hosteskou a rôznymi propagačnými materiálmi. Projekt mal aj mediálnu podporu a zúčastnila sa ho aj ambasádorka značky KetoDiet, Zuzana Vačková.

 

Zaujali vás naše riešenia?

Kontaktujte nás

Kontakt