XTB

Realizácia:
Služby:
  • Produktové PR

O klientovi

XTB je jedným z najväčších burzovo obchodovaných brokerov na FX a CFD na svete a poskytuje drobným obchodníkom okamžitý prístup k stovkám globálnych trhov. Pôsobí vo viac ako 13 krajinách, vrátane Veľkej Británie, Poľska, Nemecka, Francúzska a Chile. Jeho hlavným nástrojom na obchodovanie je mobilná aplikácia. Ambíciou XTB je dostať xStation medzi tie najspoľahlivejšie a najfunkčnejšie obchodné aplikácie na trhu. Počas viac ako 17 rokov činnosti na finančných trhoch si získali dôveru viac ako 581 000 zákazníkov po celom svete. 

Náš cieľ

XTB  má dostatok vedomostí o finančnom trhu. Tie však dostatočne nevyužila na PR komunikáciu na slovenskom trhu.  Prostredníctvom našich analytikov pripravujeme komentáre, analýzy, grafy na témy týkajúce sa akcií, financií, kryptomien nielen na slovenskom trhu. Poskytujeme médiám odborné pohľady a predikcie vývoja finančného trhu, ako môžu konkrétne udalosti ovplyvniť financie, komodity či dlhopisy. Prinášame médiám zaujímavé témy z ekonomickej oblasti, makroekonomiky či menovej politiky. Prostredníctvom týchto nástrojov prezentujeme klienta ako odborníka a spoľahlivého partnera. Našim cieľom je dosiahnuť taktiež vyššiu informovanosť a relevantné odporúčania na investovanie a zodpovedné zhodnocovanie úspor. 

Naše aktivity

  • Príprava tlačových materiálov, zaujímavých tipov pre médiá z oblasti investícií, akcií, forexu, komodít, dlhopisov,
  • Rešerš vhodných médií a tém, hľadanie mediálnych príležitostí, nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s jednotlivými médiami (media relations)
  • Poskytovanie analýz a dát jednotlivým médiám

Zaujali vás naše riešenia?

Kontaktujte nás

Kontakt